Огласи

ковид

Тажна вест: Познатиот македонски диџеј ја загуби битката со коронавирусот
Наши ѕвезди

Тажна вест: Познатиот македонски диџеј ја загуби битката со коронавирусот

Популарниот Диџеј Ицко од „Антена 5 Македонија“ на 48-годишна возраст, ја загуби битката со опасниот коронавирус. Неговите колеги и пријатели…
Зекири ,Бисера и нивното тримесечно бебе позитивни на Ковид 19
Наши ѕвезди

Зекири ,Бисера и нивното тримесечно бебе позитивни на Ковид 19

Потпретседател на СДСМ, Мухамед Зекири, неговата сопруга и нивното тримесечното бебе се позитивни на Ковид 19.     „И покрај…
Back to top button