Огласи

Кејт Мидлтон

Македонската Прва дама во моќно издание што го обожаваат Кејт Мидлтон и Меган Маркл
Стил

Македонската Прва дама во моќно издание што го обожаваат Кејт Мидлтон и Меган Маркл

Во вакво издание секоја жена изгледа моќно Женските костуми се во мода и оваа сезона, а доколку сакате да оставите…
Принцезата од Велс во патиките што ги обожаваат и Македонките – и јатрвата Меган ги носи истите
Трендови

Принцезата од Велс во патиките што ги обожаваат и Македонките – и јатрвата Меган ги носи истите

Во прашање се патики од култниот француски бренд „Veja“, препознатливи по истакнатото лого во обликот на буквата „V“ (на латиница),…
Нови неволји за принцот Џорџ: Доби интересен подарок, ама ќе му го земат, еве зошто
Наши ѕвезди

Нови неволји за принцот Џорџ: Доби интересен подарок, ама ќе му го земат, еве зошто

Во текот на викендот, кралската двојка, 38-годишната Кејт Мидлтон и 38-годишниот принц Вилијам, споделија со обожавателите на Инстаграм фотографии од…
И тој не знае зошто го купил: Принцот Вилијам кажа кој е НАЈЛОШИОТ ПОДАРОК што и го подарил на Кејт
Наши ѕвезди

И тој не знае зошто го купил: Принцот Вилијам кажа кој е НАЈЛОШИОТ ПОДАРОК што и го подарил на Кејт

Принцот Вилијам отворено и искрено проговори за најлошиот подарок кој ѝ го купил на својата сопруга, војвотката Кејт, додека уште…
Како во македонските народни приказни: Скарани јатрви и во кралското семејство!?
Наши ѕвезди

Како во македонските народни приказни: Скарани јатрви и во кралското семејство!?

Британскиот магазин Татлер објави голема приказна за животот на Кејт Мидлтон во кралската палата, во кој меѓудругото се опишани и…
Back to top button