боб фризура

Еве што треба да знаете за омилената фризура на Фатиме Фетаи
Коса

Еве што треба да знаете за омилената фризура на Фатиме Фетаи

Три важни работи што треба да ги земете во предвид пред да одлучите да направите боб фризура Во последно време…
И Моника Белучи не можеше да му одолее на овој тренд
Холивуд

И Моника Белучи не можеше да му одолее на овој тренд

Нова боб фризура со која ги воодушеви сите По миланската Модна недела и ревијата на „Долче и Габана“ кога се…
Конечно го промени имиџот – ја скрати косата и изгледа прекрасно
Холивуд

Конечно го промени имиџот – ја скрати косата и изгледа прекрасно

Џулија Робертс одлучи да направи фризура која е апсолутeн хит оваа година и ги воодушеви сите Џулија Робертс многу ретко…
Оваа фризура им стои совршено на сите – тренд со кој НИКОГАШ нема да погрешите!
Коса

Оваа фризура им стои совршено на сите – тренд со кој НИКОГАШ нема да погрешите!

Професионалците за оваа фризура велат дека им стои убаво и на постарите и на помладите, и што е најважно –…
Хит фризура која преку ноќ ги освои холивудските убавици
Коса

Хит фризура која преку ноќ ги освои холивудските убавици

Ново руво на познатата „боб“ фризура Веќе неколку сезони една од најпосакуваните фризури е боб фризурата и тоа во најразлични…
Style Battle: На која од овие девојки најубаво и стои боб фризура?
Коса

Style Battle: На која од овие девојки најубаво и стои боб фризура?

Боб фризурата никогаш не излегува од мода и таа им е омилена на многу жени од сите генерации. Виткана, со…
Back to top button