Балкан

Ова се најубавите браќа на Балканот: Жените лудуваат по нив а еве и зошто! ФОТО
Вирално

Ова се најубавите браќа на Балканот: Жените лудуваат по нив а еве и зошто! ФОТО

Браќата Немања и Предраг Петошевиќ, се млади бизнисмени од Белград кои каде и да се појават привлекуваат големо внимание. фото…
Познатата пејачка не морала да го облече ова минијатурно парталче и онака, се гледа сè!
Celebrity

Познатата пејачка не морала да го облече ова минијатурно парталче и онака, се гледа сè!

Најекстарвагандната ѕвезда на Балканот, Јелена Карлеуша, не престанува да ја изннедндува јавноста со нејзините појавувања. Таа важи за двигател на…
Пеколен мај во Европа, температури до 37 степени, еве какво лето не очекува на Балканот
Кафе муабет

Пеколен мај во Европа, температури до 37 степени, еве какво лето не очекува на Балканот

Незапаметена зима без снег во поголем дел од Македонија не стави на мисла дали ни престои ледена пролет, или какво…
Еве како звучни најавната шпица од „Игра на тронови“ во балканска варијанта
LIFESTYLE

Еве како звучни најавната шпица од „Игра на тронови“ во балканска варијанта

Снимката на студентот кој на хармониката ја свири воведна песна на мегапопуларната серија „Игра на тронови“ стана хит на Фејсбук.…
Роботот Софи воодушевена од Балканот: „Можеби еден ден ќе се преселам да живеам тука!“
Вирално

Роботот Софи воодушевена од Балканот: „Можеби еден ден ќе се преселам да живеам тука!“

Роботи Софија беше специјалниот и најатрактивниот гостин на овогодинешниот Дигитален самит на Западен Балкан кој се одржа во Белград. Роботот…
На Балакнот се е преку ред и молба и работа и живот
MAMA

На Балакнот се е преку ред и молба и работа и живот

Периодот на транзиција траеше дваесет и шест години, а црниот облак што се појави над Балканот никогаш не исчезна целосно.…
Back to top button