Аца Лукас

Погледнете со каква убавица се гушка пејачот Аца Лукас
Наши ѕвезди

Погледнете со каква убавица се гушка пејачот Аца Лукас

Нема маж што нема да му љубомори кога ќе види како изгледа девојката со која е во прегратки. Познатиот пејач…
Ова е новата девојка на Аца Лукас што го пријави за насилство
Наши ѕвезди

Ова е новата девојка на Аца Лукас што го пријави за насилство

На 8 јануари Аца Лукас во Црна Гора направил вистинска драма кога во раните утрински часови во еден познат хотел…
Дали Аца Лукас по кавгата со Јелена Карлеуша повторно ќе биде дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“?!
Celebrity

Дали Аца Лукас по кавгата со Јелена Карлеуша повторно ќе биде дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“?!

Обожавателите на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ се во исчекување на новата сезона. Но, дали оваа година ќе има промени…
Back to top button