Реклама
Секс

Дали сакате да се бакнувате? Тогаш погледнете го најлудиот бакнеж на светот!

Реклама

Велат првиот бакнеж се памти цел живот. Но, ние сме сиурни дека и овој бакжеж не се заборава.

Според научниците бакнувањето го засилува нашиот имунитет и го подобрува здравјето. Тоа во превод би значело – бакнувајте се почесто, па дури и сега, станете од компјутерот и дајте му еден ваков сочен бакнеж на саканиот. Може? :))

Маркетинг

Фото: Guliver/Thinkstock

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button