Телото го доведе до совршенство- Тамара сподели кои вежби ги прави за да остане во форма
Наши ѕвезди

Телото го доведе до совршенство- Тамара сподели кои вежби ги прави за да остане во форма

Нашата позната пејачка покажа како ја одржува својата линија. Згодна и во топ форма таа изгледа поубаво од кога било.…
Блиску до зацртаната цел- нашата позната пејачка доживеа голема трансформација и покажа колку ослабела
Наши ѕвезди

Блиску до зацртаната цел- нашата позната пејачка доживеа голема трансформација и покажа колку ослабела

Познатата кумановка уште еднаш ги изненади своите фанови и покажа колку ослабела. Ивона Јовановиќ, попозната како Ивона Јо, се прослави…
Гавазова го запали Инстаграм- сите се прашуваат дали носи долна облека
Наши ѕвезди

Гавазова го запали Инстаграм- сите се прашуваат дали носи долна облека

Уште еднаш докажа дека е една од најсек-сапилните пејачки во земјата. Речиси и да нема ден без да објави некое…
„Што ми е со веѓиве“ – Лила сподели ретро фотографија,, па ја споредија со Џенифер Лопез
Наши ѕвезди

„Што ми е со веѓиве“ – Лила сподели ретро фотографија,, па ја споредија со Џенифер Лопез

Долго време е на македонската јавна сцена, а во последно време се почесто споделува ретро фотографии. Една од најубавите и…
Фаталната фолкерка повторно со нов имиџ- фановите воодушевени од промената
Наши ѕвезди

Фаталната фолкерка повторно со нов имиџ- фановите воодушевени од промената

  Познатата фолкерка повторно реши да го промени изгледот. Иако многу жени ретко прават промена и косата им е заштитен…
Back to top button