Реклама
Блогерија

Анита во „boyfriend“ фармерки и црвени високи потпетици

Реклама

Погледнете ја оваа комбинација на Анита со „boyfriend“ фармерки, блејзер и црвени високи потпетици.

Маркетинг

Едноставна, но супер комбинација за првите октомвриски денови, нели?

Маркетинг

За повеќе фотографии кликнете тука.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button