Реклама
Uncategorized

Вистински џентлмен: Погледнете какво изненадување и приреди Немања Гудељ на бремената Анастасија за роденден!

Пејачката е пресреќна...

Реклама

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ денеска го слави својот 25-ти роденден.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Налсеничката на Цеца Ражнатовиќ, е во петтиот месец од бременоста а сега нејзиното момче Немања Гудељ со кој чека ќерка и приреди незаборавно изненадување.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Имено, Немања ја изненади Анастасија со торта на која беше напишан бројот 25, а потоа шарени балони и плишани играчки.

Маркетинг
фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Те сакам – напиша таа во описот на фотографијата, а можеше да се види и дел од луксузниот дом во кој живеат Немања и Анастасија во Севиља.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија веќе извесен период е во Шпанија, каде што ужива со своето момче. Колку се сакаат и колку е сериозна оваа врска, говори и фактот што Немања и Анастасија за неколку месеци ќе станат родители.

Маркетинг
фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија треба да се породи во средината на септември и да роди девојче.
Многу се шпекулираше за венчавката на Анастасија и Немања и за тоа каде ќе се одржи, а според медиумите младиот пар планира да организира интимна венчавка само за своите најблиски роднини и пријатели.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Како што неодамна објавија тамошните медиуми, церемонијата била планирана за јули годинава. Парот избрал да се венча во Севиља а потоа следната година ќе следува гала-венчавка и црковната венчавка.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Анастасија и Немања се пресреќни што ќе добијат ќерка. Тие веднаш им ја соопштија на своите семејства добрата вест. Цеца плачела, а Вељко бил пресреќен што ќе стане вујко. И семејството на Немања со нетрпение го очекува доаѓањето на бебето. Мајката на Гудељ, Оливера, едвај чека да го добие првото внуче, како и таткото Небојша. Сите се воодушевени – ја започнува приказната извор близок на парот.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

-Таша сакаше да се породи во Шпанија за нејзината ќерка да го добие нивното државјанство. Затоа ја покренала постапката за добивање постојан престој во таа земја. Но, таа процедура се уште не е завршена, па таа не може да дојде во Србија. Но, таа едвај чека да заврши се за да дојде во Белград, бидејќи семејството и недостасува многу – додава изворот.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button