Јас го изневерив сопругот со колега затоа што ми беше здодевно во бракот: Исповед на жена која никогаш не зажали за аферата!

Таа беше во врска 9 години.

 

Една искрена жена откри дека е во врска девет години, но дека има подеми и падови со партнерот. Последниве неколку години, таа повеќе не ужива во водењето на љубов, па побра утеха од мажот со кој работи. Таа не знае како да се однесува, па затоа побарала совет преку Интернет.

ADVERTISEMENT

Нејзиниот партнер не ја носи никаде и се дружи со пријателите, што е токму она што и недостасува. Кога ќе се врати дома, тој едноставно заспива на креветот. Од друга страна, еден маж на работа е целосно посветен на неа и се грижи за неа. Тој ги испраќа пораки, и и кажува дека ја сака. „Одлично водам љубов со колешка на работа.

Се согласивме дека нема да ги оставиме нашите партнери и дека едноставно ќе уживаме заедно, но сега работите станаа многу посериозни. Тој ми рече дека тој ме сака, но не знам дали му верувам “, рече жената што ја имаше аферата. Па ја советуваа ” Вашата афера е опасна. љубовникот ви нуди само забава и ништо повеќе и ризикувате да ја изгубите врската. Ова е малку засрамувачко, но ако се оддалечите, ќе знаете за што сте заинтересирани “, објави The Sun.

 

 

Facebook Comments
(Visited 570 times, 1 visits today)
Loading...