Реклама
Наши ѕвезди

(Фото) Една од нашите најубави водителки ги покажа стомачните мускули – изгледа како божица

Нашата позната водителка во хеланки, ги покажа стомачните мускули и ги воодушеви фановите

Реклама

Ги изненади сите со објавата

Нашата позната водителка Ведрана Ѓорѓевиќ ги изненади сите со својата последна објава на Инстаграм.

Имено, шармантната водителка позираше во црвени хеланки и топ, а од фотките јасно се гледа дека е во одлична форма.

Маркетинг

Ведрана со ова свое издание го истакна голиот стомак во преден план, а мускулите на него сведочат за нејзиниот здрав живот.

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Инаку, со Ведрана неодамна поразговаравме, а таа ни откри дека покрај спортот и активниот живот знае и да ужива боговски.

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Таа е голема гурманка и обожава вкусна храна, а омилен пијалак и е ракијата, но само во кафана и со добро овчо сирење.

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Но таа редовно тренира, така што слободно може да си дозволи и да се почести со вишок калории, затоа што на крајот на денот, со нејзиниот активен начин на живот, таа секако ќе ги потроши.

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

А доказ дека тоа навистина е така се и нејзините фотографии на кои секогаш изгледа како девојките од светските модни списанија..

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Фото: Инстаграм/ Ведрана Ѓорѓевиќ

Поврзано

Back to top button