Никол и на 40 години има тело од кое боли глава – нема ни грам целулит и пука од сексапил!

ADVERTISEMENT

Изгледа неверојатно и покрај годините …

Пејачката се појави на плажа на Хаваите, каде и покрај дождот уживаше и се бањаше во морето, а нема некој што не беше воодушевен од нејзиното секси тело.

ADVERTISEMENT

Таа уживаше максимално и во јавноста се појави во опуштено издание, без шминка на лицето, а во еден момент во преден план беше и нејзиниот затегнат задник во шарените бикини кој никого не остава рамнодушен.

Никол отсекогаш била во одлична форма, а тоа можеме д го видиме и од нејзиното тело на кое нема ни грам целулит.

ADVERTISEMENT

Браво!

Facebook Comments
(Visited 7 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT