Неодоливи патики „старки“ наменети за Денот на вљубените

ADVERTISEMENT

Патики со срценца на ѓоновите

Бројни брендови и оваа година имаат свои специјални изданија за Денот на вљубените, па без разлика што мислите за овој празник, ако сте љубители на овие култни патики дефинитивно нема да можете да му одолеете и на ов0ј модел. Во прашање е легендарниот модел од „Converse“ – „Chuck 70 “кои овој пат ни доаѓаат со пораките “KEEP LOVING” и “KEEP FIGHTING” со кои се украсени од надворешната страна, додека под ѓоновите имаат срценца. Покрај оваа боја истите патики можете да ги најдете и во розова и комбинација од крем и жолта, а како изгледаат можете погледнете во продолжение.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

Тука можете да ги видите и новите адидаски за Валентин >>

Facebook Comments
(Visited 73 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT