Нашата позната водителка со деколте од „милион долари“

Познатата водителка објави фотографија на социјалните мрежи на коja е облечена во црни од глава до пети.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска

Водителката Милена Антовска Станковска на прославата на 21 роденден на Канал 5 се појави во кусо здолниште преку кој носеше сако, а во преден план беше нејзиното длабоко деколте кое никого не остави рамнодушен.

Шармантната водителка целото издание го заокружи со елегантни високи потпетици и нејзината убава насмевка.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска

Милена за време на прославата направи и една заедничка фотографија со познатиот пејач Саша Ковачевиќ кој беше специјален гостин на роденденот.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска Станковска

Потоа објави и едно селфи, со кое во центарот на вниманието го стави нејзиното деколте на кое никој не остана рамнодушен.

Па, дали ви се допаѓа Милена во ова издание?

Facebook Comments
(Visited 10.797 times, 1 visits today)