Реклама
Секс

Марија го изневерувала својот сопруг пет години, тој не ни знаел за тоа: Еве како функционира нивниот брак сега кога тие се во изолација!

Реклама

Ако вирусот Крун направи нешто добро на некого, тогаш ова е жената.

 

Маркетинг

Вистинската љубов во времето на пандемијата излезе на виделина, покажа Марија, читател на италијанскиот весник „Кориере дела Сера“.

“Жена од 40 години, среќно мажена  со безбедна работа. Се чини како идилична приказна за бракот, но не е така. Јас веќе 5 години го изневерувам сопругот со двапати помлад маж. Јас давам се од себе да признаам дека тоа што го правам не е во ред , но нешто секогаш ме повлекува назад “, напиша Марија.

Маркетинг

Свесна за своите грешки, таа со години се обидува да ја прекине врска што би можела да уништи сè што гради со сопругот и децата со години..

Но, короната успеа да промени сè. Марија сфатила што е навистина важно и вредно во нејзиниот живот, имено нејзиниот сопруг и децата, и решила да остави сè што ја запрело во минатото.

“Овој вирус ме научи да ги ценам работите што ги заборавив некое време. Мојата петгодишна авантура беше голема грешка што ме прави да се чувствувам ужасно. , Објасни Марија.

Приказната на оваа жена е навистина доказ дека вистинските вредности се препознаваат во несреќа!

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button