Вељко со оваа порака ја воодушеви својата идна сопруга

Вељко е вљубен до уши …

Вељко Ражнатовиќ е во врска со кошаркарката Богдана Родиќ која ја избра и за негова животна сопатничка. Тие пред неколку месеци се свршија, а новите фотографии сведочат за тоа дека нивната љубов е голема.

ADVERTISEMENT

Имено, синот на Цеца редовно го освежува својот профил на Инстаграм со фотографии на кои е со својата свршеничка, а една од последните ги воодушеви сите бидејќи на неа се гледа колку тој е заљубев и емотивен со Богдана.

„Целиот свет во очите на една принцеза, идната кралица“ – напиша Вељко на сојот Инстаграм профил.

Facebook Comments
(Visited 10 times, 1 visits today)