Реклама

Зона мебел

Реклама

Адреса: Визбегово ул.8 бр. 12
Место: Скопје
Поштенски број:1000
Фах:++389(0)2 265 3377
Е-mail: Нема информации
Web: Нема информации
Контакт телефон:++389(0)2 2601 801
Контакт мобилен: Нема информации

Маркетинг

Фабрика и изложбено продажен салон

Маркетинг

НЕМА ИНФОРМАЦИИ

{mosmap width=’500’|height=’300’|lat=’41.90’|lon=’21.32’|
zoom=’5’|zoomType=’Large’|zoomNew=’5’|mapType=’Map’|showMaptype=’1’|
overview=’0’|text=’Недостасуваат информации поврзани
со точната локација на ЗОНА МЕБЕЛ
! ‘|tooltip=’DWO’|marker=’1’|
align=’center’}

НЕМА ИНФОРМАЦИИ

Нема информации.

Нема информации

• Софа
• Фотелји
• Кревети

Нема инфорнации

Пон-Пет — 07:30 – 19:00. Сабота — 09:00-15.30

Нема информации!

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button