Реклама
Култура[тор]

Фестивал на книгата – Кафе Книжарница ТРИ

Реклама

Зимскиот фестивал на книгата и оваа година носи вистинска лавина од книги, попусти и специјални понуди за сите вљубеници во книгата!

Маркетинг

На веќе постојниот избор од преку 200 наслови ги додаваме и новитетите специјално подготвени за вас во пресрет на зимата, периодот кога секој од нас посакува малку спокој и добра книга. На страниците на новогодишниот каталог погледнете го нашиот избор за оваа зима, но имајте на ум дека книжарницата ТРИ ве очекува со огромниот број на книги за сите возрасти и за сечиј вкус.

Погледнете го каталогот на следниот линк – http://bit.ly/vOQSIT

Маркетинг

Време :

Секој ден до 31.01.2012  во 09.00ч.

Локација :

Кафе Книжарница ТРИ

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button