Реклама
FashionТрендови

Женствениот изглед повторно е во тренд: Еве кои 3 аксесоари ќе доминираат оваа година

Реклама

На прашањето што ќе биде актуелно оваа година, Ана Винтур го има подготвено одговорот, а нејзе треба да ѝ веруваме. Таа е некој кој има увид во се’ што се случува на модната сцена, многу пред тоа да стигне до очите на јавноста. Еве кои 3 аксесоари оваа година често ќе ги гледаме на улицата. Следи сезона во која доминираат женствените аксесоари. Префинетиот изглед и елеганцијата се повторно во тренд.

Плетени торби

Овој модел кој до сега можевме да го видиме на плажите, се преселува на улиците…

https://www.instagram.com/p/B1ooHTKFUzw/?utm_source=ig_embed

Маркетинг

Торба во облик на вреќичка

Мини верзијата на оваа торба ќе завладее на модната сцена, а со неа секој аутфит изгледа симпатично.

ФОТО: Printscreen Instagram

Бисери

Женствениот изглед повторно е во тренд, па затоа, бисерите се неизоставни. Ланчиња, нараквици и детали на облеката – бисери ќе забележуваме секаде!

Маркетинг

https://www.instagram.com/p/Bzf8EtInLlW/?utm_source=ig_embed

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button