Реклама

William Kate Свадбен Фрижидер

Реклама

„Чувајте го вашето јадење замрзнато во ројалскиот свадбен фрижидер GE.“

Маркетинг

На предната страна од фрижидерот се гледаат William и Kate Middelton во нивната љубовна пегратка, а тоа, верувајте, ќе ја замрзне вашата храна и повеќе од доволно!

Што се однесува до изумителите на овој љубовен триаголник (Вилијам, Кејт и Вашето Омилено Јадење), тие се надеваат дека Принцот Чарл и Камила ќе купат еден фружидер како свадбен поклон. А во случај пак и вие да сте фан на Вилијам и Кејт, тогаш слободно можете да го порачате овој љубовен фрижидер и да се надевате дека парот нема да се раздели наскоро по венчавката!

Маркетинг

alt

altОтвори Тефтер, прочитај нешто интересно!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button