Реклама
Култура[тор]

White Angels Party во Штип

Реклама

Неизбежна е насмевката на секое лице кога ќе се слушне името на познатиот клуб Angels Cafe, што секогаш се поврзува со спектакуларни и незаборавни забави…

Маркетинг

Како вовед ја имаа SUBMARINE PARTY, кога не понесоа во длабочините на добрата журка, потоа ја направија првата плажа без езеро или пак море. Спектакуларниот Summer Beach Festival беше посетен од илјадници “туристи” и урбани луге кои своите воодушевувања ги раскажуваат се уште. Играјќи во ритамот на пеколните темпратури и летното расположение имавме прилика да се разладуваме на FOAM PARTY, а менаџерскиот тим (Иван Крстевски, Љубан Стамениќ) на Angels Café најавува уште една луда и незаборавна журка за оваа Сабота – WHITE ANGELS PARTY. Се надеваме дека ваквата најава се однесува и на други величенствени журки…

Маркетинг

Далечината и ограничениот простор нека не бидат пречките поради кои нема да може да бидете дел од најексклузивните журки кои некогаш се случувале во Штип…

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button