Реклама

Заглавен во лифт повеќе од 41 час

Реклама

„Ако порано Nicholas White не бил клаустрофобичен, верувајте тој сега сигурно се плаши да седи и на клупа под отворено небо!“

Маркетинг

Тој во 1999 година помина 41 часа заглавен во еден лифт во Њујорк, а во 2008 година реши да го сподели видеото на Youtube. Видеото досега е гледано повеќе од 5 милиона пати и омилено им е само на оние што живеат во куќа или во зграда без лифт!.

alt

Маркетинг

{youtube}p_bMhNI_TY8{/youtube}

altОтвори Тефтер!

————–

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button