Реклама
Култура[тор]

Што ќе има во Излет неделава….

Реклама

Соња Исмаил – 11.01 среда

DJ Chvare -12.01 четврток…

Маркетинг

Tanchevski – 13.01 петок

Мilan – 14.01 сабота

Маркетинг

Сите настани се со почеток во 21.30ч.

alt 

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button