Диети

Сакате да изгледате како еден од најпознатите модели во светот? Тогаш следете го нејзиното упатство!

Реклама
Реклама

Преубавата манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет направи неколку интересни видеа во соработка со една интернет продавницата за луксузна облека. Во видеата таа ги открива тајните на нејзината витка става и убавина.

Маркетинг

30-годишната Миранда, утрото го започнува со една чаша млака вода во која што ќе исцеди лимон. Според неа, ваквиот едноставен напиток го поттикнува метаболизмот, ја расонува и е одличен извор на витаминот Ц.

Потоа го вклучува блендерот и прави зелен пијалак – па доколку сакате да дознаете што се Миранда става во блендерот, погледнете го видеото:

{youtube}KhUscjOjjs4{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button