Диети

Тајната за добриот задник на Кендис Свинпоул

Реклама
Реклама

Кога ќе ја видите Кендис Свинпоул, преубавиот ангел на Викторија, не можете а да не се запрашете што прави за да изгледа така прекрасно.

Маркетинг

Кога ќе ја видите Кендис Свинпоул, преубавиот ангел на Викторија, не можете а да не се запрашете што прави за да изгледа така прекрасно. Дали станува збор за некоја специјална диета, фитнес програма, или пак се е до гените …

Ако сакате да тргнете по нејзините стапки и да го промените своето тело во позитивна насока, ви ја откриваме нејзината тајна – на линкот подолу ќе можете да видите како таа и нејзиниот тренер Џастин Гелбенд вежбаат во теретана и работат на секој дел од нејзиното тело! Значи, сепак си треба работа и само работа, нема никакви волшебни рецепти.

Маркетинг

Погледнете го видеото тука и пробајте да согорите некоја калорија повеќе…

Вауу.. Кандис ни покажа зошто е ангел. Кликни тука или на сликата погоре и дознај ја нејзината тајна!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button