Реклама
Нега и здравје

Вежби за задник што можете да ги правите и на кејот на Вардар

Реклама

Погледнете го краткото видео на сурферката Анастасија Ашлеј со кое што таа го освои интернетот.

Маркетинг

Само за љубители на женската атлетика!

На видето се гледа како преубавата Анастастасија прави специфични вежби за задник, а овој начин на вежбање таа го нарекува „twerking“.

Маркетинг

Крајно време е сурфањето на интернет да го замените со некоја физичка активност!

Анастасија во 2012 година го освои третото место на натпреватор „Honda American Pro Series“ во „Huntington Beach“. Таа е многу популарна на социјалните мрежи поради нејзините вежби, а ова кратко видео буквално го освои интернетот. Погледнете!

{youtube}vrTqPsmAbi4{/youtube}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button