Сопругот на Карлеуша се coблeче и го покажа своето згoднo телo – ИНСТАГРАМ „гopи“, многу жени останаа бeз здив

Душко тргна по стапките на Карлеуша?

Гордиот татко ужива со своите ќерки, но и ја подигна температурата на социјалните мрежи.

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, ги однесе нивните ќерки на патување во Турција.

Тој реши да си ги наполни батериите во Бодрум каде гордиот татко уплати во едно од најлуксузните хотелски сместувања.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Тој секојдневно објавува слики и видеа на социјалните мрежи од кои можеме да видиме како ужива со своите наследнички.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Но овој пат тој го покажа и своето мускулесто тело од кое на многу претставнички на понежниот пол им застана здивот.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Тој позираше на јахтата која што ја изнајми сакајќи неговите ќерки, Атина и Ника Тошиќ, да си поминат одлично на ова летување.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

По некое време Душко покажа дека е на ручек со ќерките во еден луксузен ресторан, а друштво им правеше фудбалерот Александар Митровиќ и неговата сопруга.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Инаку, постарата наследничка на Тошиќ пред неколку дена покажа неверојатна глетка од базенот во хотелот.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Непосредно покрај морето, тие уживаа во базенот на терасата, а во апартманот секоја има своја посебна соба.

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Од фотографиите можеме да видиме и дека хотелот е опкружен со прекрасна природа и тиркизното море.

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Најевтината соба за него и ќерките, за десетдневно летување, изнесува околу 10.000 евра, а има и многу поскапи.

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Како што пренесуваат медиумите, најскапата соба во овој хотел чини неверојатни 17.795 евра.

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Оваа цена е за десет ноќевања, а во хотелот има кралски соби, тераси со џакузи, девет тематски ресторани, базени на сите катови од хотелот кои се во рамките на големите тераси, каков што покажа и Атина, спа центар и многу други погодности во кои ужива Тошиќ со своите ќерки.

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Атина Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ

Фото: Инстрагам/ Душко Тошиќ
(Visited 2.589 times, 1 visits today)