Која е ова плавуша? Том Круз фатен во придружба на мистериозна убавица

Пријатели или нешто повеќе?

Холивудскиот актер Том Круз, беше забележан во друштво на непозната плавуша. Мистериозната девојка постојано гледа во земја, прикривајќи се од фоторепортерите, а ниту тој не е премногу расположен за папараците.

ADVERTISEMENT

Пред околу 6 години Том Круз прекина со актерката Кејти Холмс, па од тогаш не се поврзал со ниту една друга жена.

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.