Реклама
Култура[тор]

Препорака за филм – This means war!

Реклама

„This means war“ е модерна комедија која со сигурност ќе ве расположи. 

Маркетинг

Два агенти на ЦИА, Tuck (Tom Hardy)и Foster (Chris Pine) се е најдобри пријатели, кои делат иста канцеларија и исти шпионски задачи. Но, овие двајца згодни момци ќе се најдат пред најтешката задача за нив,  треба  да го освојат срцето на една иста жена! Судбината е онаа која ќе им ја стави оваа задача пред нив!  Лорен (Reese Witherspoon) е плавуша на која преку ден и се менува животот- двајца згодни мажи започнуваат да и се додворуваат.  Так и Френк се согласуваат да се борат за срцето на Лорен, а таа самата да одлучи со кога сака да остане …  Ви препорачуваме да ги погледнете шпионските вештини и саботажи на згодните агенти и се разбира да погледнете кој ќе го освои срцето на Лорен!

Маркетинг

{youtube}FsAqVvlR5DQ{/youtube}

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button