Реклама
Култура[тор]

The Vow

Реклама

The Vow е дефинитивно најочекуваната филмска романтична приказна за 2012 година.

Маркетинг

Како поради приказната, така и поради изборот на глумци кои се појавуваат во главните улоги – харизматичната Rachel McAdams и сексипилниот Channing Tatum кои се веќе докажани романитчари.

Пејџ (Rachel McAdams) и Лео (Channing Tatum) имаат прекрасна љубовна приказна и ако сите очекувавте некој негативен лик да се испречи помеѓу љубовта на главните ликови не е така… Пејџ и Лео доживуваат собраќана несреќа во која Пејџ го губи своето помнење, а Лео е оној кој ја започнува својата борба со амнезијата на Пејџ и прави се за Пејџ повторно да се заљуби во него. Но дали Пејџ повторно ќе се вљуби во Лео???

Маркетинг

Топло ви ја препорачуваме оваа љубовна приказна инспирирана од вистински настан.

{youtube}7JoXHO3ceUY{/youtube}

Биди и ти Модерна со нашата нова рубрика за мода, шопинг и убавина!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button