Реклама
Култура[тор]

Темно, сензуално, привлечно…

Реклама

Темниве сензуални фотографии го прикажуваат телото на Zippora Seven како статична склуптура со емоционално прониклива сексуалност во позите и изгледот. Облечена во латекс, најфини чорапи и пре-превисоки салонки, Seven е повеќе истакнува повеќе сензуалност, отколку убава облека.

Маркетинг

Овој едиториал L’Officiel Ukraine ‘Day’s Away’ блеснал низ објективот на фотографот Hannah Khymych, која работи и живее во New York. Истиот беше стилизиран од страна на Lisa Jarvis за мартовското списание на често-контраверзниот магазин „New Zealander beauty“.

И покрај тоа што модата е неверојатно зрела и смела, Seven изгледа толку невино и го истакнува гламурот, што на едиторијалов му придава поинаква димензија. Нејзината совршеност е исполнета со прекрасна шминка и дрзок разбушавен изглед.

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Сакате секс? Сакате мода? А рокенрол и сеир?
Приклучете се на нашата Facebook страница и сето ова го добивате гратис!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button