Огласи

јули

Доаѓа ПОЛНА МЕСЕЧИНА во јарец: Овие четири хороскопски знаци ги чека огромен пресврт во животот
Хороскоп

Доаѓа ПОЛНА МЕСЕЧИНА во јарец: Овие четири хороскопски знаци ги чека огромен пресврт во животот

За четири хороскопски знаци престои голем пресврт во животот во следниот период бидејќи ни претстои важен астролошки настан. На 3…
Поволен ден за Овните, Јарците да побараат помош …Дневен хороскоп за 19.07.2019
LIFESTYLE

Поволен ден за Овните, Јарците да побараат помош …Дневен хороскоп за 19.07.2019

Дневен хороскоп за 19-ти јули. Овен Ќе бидете задоволни од исходот на обавените работни разговори.Верувате дека сте во состојба да…
Денес среќен ден за овие хороскопски знаци, на еден знак му претстои бурен ден
Хороскоп

Денес среќен ден за овие хороскопски знаци, на еден знак му претстои бурен ден

Дневен хороскоп за 16-ти јули. ОВЕН Препреките кои денес ви се појавуваат можат да бидат прилично тешки за вас. Чувствувате…
Среќен викенд за Јарците и Близнаците, Вагата ја очекуваат големи обврски
LIFESTYLE

Среќен викенд за Јарците и Близнаците, Вагата ја очекуваат големи обврски

Викенд хороскоп за (13 и 14 јули 2019 година). ОВЕН Не е поволен викенд за работа бидејќи нема да може…
Денеска именден празнуваат: Павле, Пајо, Павлина…
LIFESTYLE

Денеска именден празнуваат: Павле, Пајо, Павлина…

Именден празнуваат: Павле, Пајо, Павлина… Следниот ден по Петровден 13 јули/ 30 јуни е празникот Собор на 12 Апостоли –…
СРЕЌНА СРЕДА: Овие хороскопски знаци ги очекува среќен ден
LIFESTYLE

СРЕЌНА СРЕДА: Овие хороскопски знаци ги очекува среќен ден

Дневен хороскоп 10.07.2019. Овен Потрудете се да смислите нов, позабавен начин на извршување на обврските и расположението веднаш ќе ви…
Back to top button