шминка

Цеца и без грам шминка на лицето е вистинска убавица – ќе се ИЗНЕНАДИТЕ, во вакво издание ретко можеме да ја видите
Наши ѕвезди

Цеца и без грам шминка на лицето е вистинска убавица – ќе се ИЗНЕНАДИТЕ, во вакво издание ретко можеме да ја видите

Најголемата фолк ѕвезда во регионот сподели видео на социјалните мрежи за кое сите зборуваат. Имено, популарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ…
Back to top button