филм

Каде го најдоа актерот ист како ПЕЈАЧОТ: По ТОМА и Џеј Рамадановски добива филм!
TV

Каде го најдоа актерот ист како ПЕЈАЧОТ: По ТОМА и Џеј Рамадановски добива филм!

По мегапопуларниот филм „Тома“ кој го заобиколи регионот, српската  филмска сцена се закитува со уште едно филмско остварување. Уште еден…
Македонска русокоса дива што цела Југославија ја сакаше – погледнете каква убавица беше во младоста
Наши ѕвезди

Македонска русокоса дива што цела Југославија ја сакаше – погледнете каква убавица беше во младоста

Таа беше тивката македонска актерска дива и долги години беше миленичка на театарските режисери во Македонија. Со нејзината безвремена убавина…
МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…
Трендови

МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…

Девојките низ светот ги преплавија социјалните мрежи во розова боја. Барби манијата е во тек! По најавата на новиот холивудски…
Тие беа убавиците од 90-тите години: Еве како денес изгледаат двете фатални чуварики на плажа! (ФОТО)
Холивуд

Тие беа убавиците од 90-тите години: Еве како денес изгледаат двете фатални чуварики на плажа! (ФОТО)

Мажите беа луди по нив додека ги гледаа во култна серија што го одбележа детството на многу генерации. Американската серија…
Дали плачеш додека гледаш филм? Ова е голема тајна за луѓето што плачат додека гледаат филм…
LIFESTYLE

Дали плачеш додека гледаш филм? Ова е голема тајна за луѓето што плачат додека гледаат филм…

Признавам: Плачам додека гледам филмови … додека читам книги, додека слушам музика. Многу луѓе сметаат дека е пријатно да гледаат…
Катерина Шехтанска: „ Се трудам да бидам насмеана, покрај мојата строгост и моментот НЕ ЗНАМ КАЈ ТЕРАМ“
Интервју

Катерина Шехтанска: „ Се трудам да бидам насмеана, покрај мојата строгост и моментот НЕ ЗНАМ КАЈ ТЕРАМ“

Гламур интервју со Катерина Шехтанска Професионално актерка, а приватно мајка и сопруга. Катерина Шехтанска одлично се снаоѓа и во двете…
Back to top button