тања кочовска

Лидија Кочовска и го честиташе роденденот на својата ПОЧИНАТА МАЈКА: „Многу ми недостигаш…“
Наши ѕвезди

Лидија Кочовска и го честиташе роденденот на својата ПОЧИНАТА МАЈКА: „Многу ми недостигаш…“

Познатата пејачка сподели стара фотографија од својата мајка Мајката на Лидија Кочовска, Невена Кочовска, почина пред две години, во својата…
Семејна хармонија: Во домот на Тања Кочовска има причина за голема среќа – актерката ја откри убавата вест
Наши ѕвезди

Семејна хармонија: Во домот на Тања Кочовска има причина за голема среќа – актерката ја откри убавата вест

Тања соопшти убава вест, па веднаш почнаа да пристигаат честитки. Тања Кочовска е една од најпопуларните македонски актерки. ФОТО: Фејсбук…
Беше весело во домот на Тања Кочовска – честитки пристигнуваат, актерката ги израдува сите
Наши ѕвезди

Беше весело во домот на Тања Кочовска – честитки пристигнуваат, актерката ги израдува сите

Нашата позната актерка прослави роденден Едена од најпознатите македонски актерки, Тања Кочовска, го прослави својот 57-ми роденден. Тања Кочовска го…
Еден на една, друг на друг страна: Еве како Тања Кочовска и сопругот ја прославија годишнината
Наши ѕвезди

Еден на една, друг на друг страна: Еве како Тања Кочовска и сопругот ја прославија годишнината

Тања Кочовска сподели фотографии со кои повторно ја засмеа публиката. Актерите Тања Кочовска и Предраг Павловски се скоро 3 децении…
Беше во брак со Тања Кочовска и имаат син – актерката скршена од болка по неговата прерана смрт (фото)
Наши ѕвезди

Беше во брак со Тања Кочовска и имаат син – актерката скршена од болка по неговата прерана смрт (фото)

Веста за згаснувањето на животот на ненадминливиот Владимир Ендровски – Љац ги растажи сите откако ја соопштија од Македонскиот народен…
Досега не сме ја виделе во вакво издание: Тања Кочовска СЕ СТЕГНА ВО МИНИ СУКЊА – одлично ѝ прилега
Наши ѕвезди

Досега не сме ја виделе во вакво издание: Тања Кочовска СЕ СТЕГНА ВО МИНИ СУКЊА – одлично ѝ прилега

Популарната македонска актерка се појави во издание каква ја немаме видено досега. Тања облече мини здолниште, а за изгледот доби…
Тања Кочовска покажа кој е нејзиниот ЈУНАК: Жените ќе и позавидат – ги остави сите со подзинати усти
Наши ѕвезди

Тања Кочовска покажа кој е нејзиниот ЈУНАК: Жените ќе и позавидат – ги остави сите со подзинати усти

Македонската актерка покажа кој е нејзиниот јунак целиот живот. Тања Кочовска сподели досега невидена фотографија од нејзиниот сопруг. Актерката Тања…
Запознајте го семејството на актерката Тања Кочовска! (фото)
Celebrity

Запознајте го семејството на актерката Тања Кочовска! (фото)

Таа е шармантна, весела и духовита актерка. Тања Кочовска ретко споделува приватни моменти на социјалните мрежи. Таа заедно со својот…
Back to top button