татко. ќерка

Галениче на тато – Раста ја прошета Тара, еве што ѝ подари на својата ќерка
Наши ѕвезди

Галениче на тато – Раста ја прошета Тара, еве што ѝ подари на својата ќерка

Пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста во текот на краткиот брак ја добија ќеркичката Тара, која живее со…
Татко – пример кој секоја девојка го следи во текот на својот живот
MAMA

Татко – пример кој секоја девојка го следи во текот на својот живот

Велат дека вистинската љубов на една девојка е нејзиниот татко… За татковците се вели дека ќе бидат пример кој секоја…
Back to top button