сурогат-мајка

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше
Новости

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше

Марија Шерифовиќ беше гостинка во „Амиџи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ каде отворено зборуваше за својот син. Во емисијата водителот…
Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова
Новости

Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова

Еве како малиот Марио и го разубавува денот на пејачката Познатата пејачка Марија Шерифовиќ при крај на минатата година го…
Марија Шерифовиќ објави нова фотографија од синот, пристигнуваат честитки од сите страни (фото)
Новости

Марија Шерифовиќ објави нова фотографија од синот, пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Пејачката ужива во мајчинството Пејачката Марија Шерифовиќ точно пред половна година се оствари во најважната улога во животот. Имено, таа…
Прва фотографија од тајната крштевка на синот на Шерифовиќ – пејачата го покажа и кумот
Новости

Прва фотографија од тајната крштевка на синот на Шерифовиќ – пејачата го покажа и кумот

Сподели емотивна објава Марија Шерифовиќ на денот на нејзината куќна слава, Свети Василиј Острошки, го крсти својот син Марио. Како…
Еве зошто Марија Шерифовиќ многу повеќе е со мајката Верица, отколку со својот болен татко (фото)
Новости

Еве зошто Марија Шерифовиќ многу повеќе е со мајката Верица, отколку со својот болен татко (фото)

И покрај недоразбирањето што тој ги има со нејзината мајка, Марија Шерифовиќ сепак не го заборавила својот татко. Пејачката отсекогаш…
Џејла конечно искрено за тоа во каков однос е со Марија Шерифовиќ откако се роди малиот Марио
Наши ѕвезди

Џејла конечно искрено за тоа во каков однос е со Марија Шерифовиќ откако се роди малиот Марио

Џејла конечно откри во каков однос е со Марија Шерифовиќ откако популарната пејачка се оствари во улога на мајка Марија…
Преслатка снимка од домот на Шерифовиќ – пејачката го покажа шефот, фотографијата ги насмеа сите
Новости

Преслатка снимка од домот на Шерифовиќ – пејачката го покажа шефот, фотографијата ги насмеа сите

Ги развесели фановите Познатата пејачка Марија Шерифовиќ направи фотка од својот наследник со кој предизвика воодушевување кај своите фанови. Марија,…
Шерифовиќ одвај издржа да не заплаче пред публиката – емотивниот говор ги растажи нејзините фанови
Новости

Шерифовиќ одвај издржа да не заплаче пред публиката – емотивниот говор ги растажи нејзините фанови

Емотивен говор со кој расплака многумина Пејачката Марија Шерифовиќ пред неколку дена имаше концерт во Подгорица во склоп на нејзината…
Back to top button