Ознака: сообраќајна несреќа

Храбрата водителка на Пинк ТВ целото време била свесна – автобусот и ја скина раката, а таа седнала покрај автомобилот и ја чекала брзата помош. Ужас!

Водителката на Пинк ТВ, Деа Ѓурѓевиќ, беше сериозно повредена во сообраќајна несреќа што утрово се…