Никол Кидман

Никол Кидман повторно им одржа модна лекција на сите
Холивуд

Никол Кидман повторно им одржа модна лекција на сите

Еве како изгледа жена која има беспрекорен стил На годинешново доделување на наградите на црвениот килим се појавија голем број…
Никол Кидман објави фотографија со својата сестра – обожавателите изненадени колку си личат
Холивуд

Никол Кидман објави фотографија со својата сестра – обожавателите изненадени колку си личат

Познатата 52 годишна актерка Никол Кидман, која моментално можеме да ја гледаме во втората сезона од серијата „Mали лаги“, никогаш…
Никол Кидман со оваа фризура изгледа 20 години помладо
Холивуд

Никол Кидман со оваа фризура изгледа 20 години помладо

Со новата боја на коса актерката беше забележана на Менхетн, а многумина коментираа дека во ова издание изгледа „гром“ Оваа…
Дали за добар стајлинг се потребни многу пари? Никол Кидман прошета во фустан од 12.000 долари! (Фото)
Celebrity

Дали за добар стајлинг се потребни многу пари? Никол Кидман прошета во фустан од 12.000 долари! (Фото)

Претставничката на врвниот гламур уште еднаш блескаше на црвениот тепих. Но, овде произлегува прашањето: Дали за добар стајлинг потребни се…
И кога е закопчана од глава до пети, Никол е опасно секси
Холивуд

И кога е закопчана од глава до пети, Никол е опасно секси

Ова го можат само малку жени – и закопчана од глава до пети, изгледа опасно секси! Познатата Оскаровка се појави…
Можеби звучи неверојатно, но Никол Кидман и Кајли Џенер делат иста судбина
Холивуд

Можеби звучи неверојатно, но Никол Кидман и Кајли Џенер делат иста судбина

Многумина се изненадени од фотографиите на познатата актерка од почетокот на нејзината кариера Имено Никол Кидман, една од најпознатите холивудски…
Диетата и вежбите на Никол Кидман: како на 46 години да изгледате како млада девојка
Диети

Диетата и вежбите на Никол Кидман: како на 46 години да изгледате како млада девојка

Никол Кидман цел живот е тенка и витка, така што нејзе воопшто не и претставува проблем да изгледа заводливо и…
Back to top button