нетфликс

Објавен трејлерот за серијата која ќе ја наследи “Game of Thrones”
LIFESTYLE

Објавен трејлерот за серијата која ќе ја наследи “Game of Thrones”

На “Стрип-Кон” во Сан Диего, беше претставен првиот тизер за серијата “Witchera”, кој може да ги добие симпатиите на фановите…
Back to top button