Немања Гудељ

По загубата на бебето раскинаа Анастасија и Немања?
MAMA

По загубата на бебето раскинаа Анастасија и Немања?

Во медиумите на големо се шпекулира за крајот на врската меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ. Точно е дека наследничката…
Првата зедничка фотографија на Анастасија и Гудељ по загубата на бебето е доказ дека љубовта е семоќна!
Новости

Првата зедничка фотографија на Анастасија и Гудељ по загубата на бебето е доказ дека љубовта е семоќна!

Прв пат заедно по веста дека го изгубиле бебето Ќерката на легендарната фолк-пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, остана без своето…
Повторно се огласи Гудељ: Откако објави дека го изгубија бебето, сега јавно го соопшти ова!
MAMA

Повторно се огласи Гудељ: Откако објави дека го изгубија бебето, сега јавно го соопшти ова!

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ неодамна ја споделија веста дека наскоро ќе станат родители и дека пејачката…
Анастасија донесе тешка одлука откако го изгуби бебето – пејачката сака да се врати кај својата мајка
Новости

Анастасија донесе тешка одлука откако го изгуби бебето – пејачката сака да се врати кај својата мајка

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го изгаси својот Инстаграм и потполно се повлече од јавноста откако го изгуби своето бебе. Оваа вест…
Тажна вест – ќерката на Цеца го изгуби бебето
Новости

Тажна вест – ќерката на Цеца го изгуби бебето

Тажната вест ја сподели Немања на својот Инстаграм Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ ги изненадија сите кога открија…
Back to top button