Некст тајм

Мартин од „Некст тајм“ покажа како го гали стомакот на бремената сопруга – и двајцата блескаат од љубов
Наши ѕвезди

Мартин од „Некст тајм“ покажа како го гали стомакот на бремената сопруга – и двајцата блескаат од љубов

Мартин Филиповски или во јавноста познат како Мартин „Некст тајм“ викендов ја круниса љубовта со ракометарката Андреа Белеска. Познатиот музичар…
Оваа убавица е девојката на Стефан Некст Тајм – парот соопшти прекрасна вест
Наши ѕвезди

Оваа убавица е девојката на Стефан Некст Тајм – парот соопшти прекрасна вест

Девојката на Стефан е вистинска убавица. Мартин и Стефан Филиповки се дел од дуото Некст Тајм. ФОТО: Инстаграм / Стефан…
Ги препознавате ли овие млади момчиња: Денес се големи ѕвезди во Македонија и го живеат својот сон
Наши ѕвезди

Ги препознавате ли овие млади момчиња: Денес се големи ѕвезди во Македонија и го живеат својот сон

Честитки пристигнуваат од сите страна, а тие ги почестија фановите со видео кое сите нѐ врати во детството. Многу генерации…
Мартин од „Некст Тајм“ рипна во тавче – погледнете каква убавица е невестата, блескаше во венчаницата
Наши ѕвезди

Мартин од „Некст Тајм“ рипна во тавче – погледнете каква убавица е невестата, блескаше во венчаницата

Мартин Филиповски или во јавноста познат како Мартин „Некст тајм“ викендов ја круниса љубовта со ракометарката Андреа Белеска. Во септември…
Тие се нејзина верна копија – погледнете како изгледа мајката на близнаците од „Некст тајм“
Наши ѕвезди

Тие се нејзина верна копија – погледнете како изгледа мајката на близнаците од „Некст тајм“

Вчера во семејството Филиповски имаше голема причина за славење Мајката на близнаците Мартин и Стефан од „Некст тајм“, Сизана, вчера…
Нешто ќе те питам бабо – песна што ги воодушеви Македонците
Наши ѕвезди

Нешто ќе те питам бабо – песна што ги воодушеви Македонците

Песна која буди емоции… Браќата Стефан и Мартин од „Некст тајм“ направија фантастична преработка на песната „Нешто ќе те питам…
Back to top button