момче

Една од најубавите жени во Македонија вљубена до уши – насмеана и среќна е само покрај овој маж
Наши ѕвезди

Една од најубавите жени во Македонија вљубена до уши – насмеана и среќна е само покрај овој маж

Катарина откри дека повторно е вљубена. Манекенката Катарина Ивановска е една од најубавите девојки во земјава, а нејзината убавина ѝ…
„Ме замени за дечко ми“ – Кристина Димитри со предупредување до овој маж
Наши ѕвезди

„Ме замени за дечко ми“ – Кристина Димитри со предупредување до овој маж

На публиката ѝ се претстави како манекенка, која овојуваше први награди на европските и светски избори, но се одлучи за…
Познатата Македонка прв пат по разводот со момче? Ќе се изненадите и од тетоважата што ја направи (фото)
Наши ѕвезди

Познатата Македонка прв пат по разводот со момче? Ќе се изненадите и од тетоважата што ја направи (фото)

Прво го покажа новото момче, а потоа и тетоважата Нашата позната манекенка и пејачка Кристина Димитриевска често привлекува внимание и…
Водителката на „Фолк џубокс“ вљубена до уши – само тој го има клучот од нејзиното срце
TV

Водителката на „Фолк џубокс“ вљубена до уши – само тој го има клучот од нејзиното срце

Тања веќе 5 години е вљубена во некогашниот фудбалски репрезентативец. Водителката Татјана Петровска е симбол за убавина, женственост и елеганција.…
Тамара Тодевска во гламурозно издание на „Златна Бубамара“ – еве кој ѝ правеше друштво до крај
Наши ѕвезди

Тамара Тодевска во гламурозно издание на „Златна Бубамара“ – еве кој ѝ правеше друштво до крај

Тамара во гламурозна тоалета се појави на манифестацијата. Тамара Тодевска е една од најдобрите пејачки кај нас, чиј вокал ретко…
Му кажа ДА на саканиот: Се вери популарната македонска водителка
Наши ѕвезди

Му кажа ДА на саканиот: Се вери популарната македонска водителка

Популарната македонска водителка се сврши со долгогодишното момче. Ведрана Ѓорѓевиќ соопшти прекрасни вести, па веднаш почнаа да пристигнуваат честитки. ФОТО:…
Нашата позната водителка јавно се пофали дека го има НАЈДОБРОТО МОМЧЕ НА ЦЕЛИОТ СВЕТ (ФОТО)
Наши ѕвезди

Нашата позната водителка јавно се пофали дека го има НАЈДОБРОТО МОМЧЕ НА ЦЕЛИОТ СВЕТ (ФОТО)

Водителката Јелена Спенџарска ужива во врската со Гркот Лукас од Солун, а сега сподели неколку детали од нивната љубов на…
Back to top button