Огласи

косово

Македонската Гранд ѕвезда во Косово направи лом – ФАТАЛНАТА ПЕЈАЧКА никого не остави рамнодушен
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда во Косово направи лом – ФАТАЛНАТА ПЕЈАЧКА никого не остави рамнодушен

Младата македонска пејачка Андријана Петрушевска која се прослави со учеството во „Ѕвездите на Гранд“ работи со полна пареа. Таа настапува…
Видео + ФГ: сексапилната Рита Ора снимаше на Косово
Култура[тор]

Видео + ФГ: сексапилната Рита Ора снимаше на Косово

Популарната пејачка Рита Ора беше на Косово каде што го снимаше нејзиното ново видео за песната „Shine Ya Light”. Станува…
Back to top button