Огласи

коприви

Совршена и лесна идеја за посен ручек – компир со коприви (Рецепт)
MAMA

Совршена и лесна идеја за посен ручек – компир со коприви (Рецепт)

Во период на пост, ви прикажуваме еден одличен рецепт – компир со коприви. Потребни состојки: 1-2 килограми компири 200 грама…
Back to top button