Огласи

кожени панталони

Водителката Милена од Канал 5 во овие црни кожни панталони изгледа фантастично
Наши ѕвезди

Водителката Милена од Канал 5 во овие црни кожни панталони изгледа фантастично

Познатата водителка блескаше во потполно неочекувано издание и ги воодушеви сите Позната како жена која го сака женствениот, елегантен стил,…
Во вакво издание досега ја немаме видено – Меланија во секси панталони и чизми кои се хит
Холивуд

Во вакво издание досега ја немаме видено – Меланија во секси панталони и чизми кои се хит

Првата дама на Америка, Меланија Трамп при посетата на носачот на авиони „USS George H.W. Bush“ во Хамптон ги изненади…
Првата дама на Франција повторно шокираше – кожени панталони и рокерски чизми
Стил

Првата дама на Франција повторно шокираше – кожени панталони и рокерски чизми

Брижит Макрон во „all black“ издание Првата дама на Франција се појави на отворањето на изложбата на фотографот Бетин Рејмс…
Кожени панталони за жени – како да ги носиме оваа сезона?
Модни совети

Кожени панталони за жени – како да ги носиме оваа сезона?

Денес сакаме да позборуваме малку за кожените панталони и да ви претставиме неколку интересни начини како да ги носите истите.…
Еве како да носиме кожени панталони оваа сезона
Модни совети

Еве како да носиме кожени панталони оваа сезона

Веќе од одамна неодоливите кожени панталони не се резервирани само за рокерските ѕвезди. Кендал Џенер во ултра секси издание ……
Црни кожени панталони – како да го носиме овој тренд?
Модни совети

Црни кожени панталони – како да го носиме овој тренд?

Ако минатата есен и зима кожата можевме да ја сретнеме на секое парче облека (капути, здолништа, фустани) кои беа задолжителни…
Back to top button