Огласи

Коби Брајант

Ким Кардашијан ги налути фановите – на мисата за Коби Брајант се појави облечена како за на свадба
Наши ѕвезди

Ким Кардашијан ги налути фановите – на мисата за Коби Брајант се појави облечена како за на свадба

Познатата ријалити ѕвезда не пропушта прилика да се појави во провокативно издание, но овој пат претера. Имено, Kим Кардашијан беше…
Цел свет скршен од болка – со Коби животот го изгуби и неговата тринаесетгодишна ќерка
Холивуд

Цел свет скршен од болка – со Коби животот го изгуби и неговата тринаесетгодишна ќерка

Меѓу настраданите во хеликоптерската несреќа во која го изгуби животот легендарниот кошаркар Коби Брајант е и неговата ќерка Џана Марија…
Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња го изгуби животот во хеликоптерска несреќа
Холивуд

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња го изгуби животот во хеликоптерска несреќа

Како јавуваат американските медиуми, во неделата животот го изгуби легендарниот кошаркар Коби Брајант (41). Информацијата ја пласираше познатиот портал „TMZ“,…
Back to top button