Огласи

кифлички

Рецепт за брзи кифлички со павлака
MAMA

Рецепт за брзи кифлички со павлака

Ако сте слободни викендот и сакате да направите нешто за да го изненадите вашето семејство, а притоа тоа да биде…
Рецепт: Брзи и слатки кифлички со џем или чоколаден крем, без квасец
MAMA

Рецепт: Брзи и слатки кифлички со џем или чоколаден крем, без квасец

Слатки кифлички без квасец кои ќе ги подготвите за 15 минути! Потребни состојки: 300 грама брашно 10 грама прашок за…
Најбрзи кифлички
Рецепти

Најбрзи кифлички

Ова дефинитивно се најбрзите кифлички кои што некогаш сте ги правеле. Толку се брзи, што потребно е само да го…
Back to top button