Огласи

кикирики. чоколадо

Вкусна сникерс торта – брзо се подготвува и не се пече (Рецепт)
MAMA

Вкусна сникерс торта – брзо се подготвува и не се пече (Рецепт)

Комбинацијата од чоколадо и кикирики ќе ги задоволи сите сетила! Потребни состојки: 300 грама мелени кикирики 300 грама мелени бисквити…
Back to top button