Огласи

кејт

Трикот со градникот на Кејт Мидлтон, може да го искористи секоја жена!
Наши ѕвезди

Трикот со градникот на Кејт Мидлтон, може да го искористи секоја жена!

Градникот е интимна долна облека, и треба да остане на тој начин – невидлив под облеката.   Сепак, тоа го…
Кејт Мидлтон го пие овој сок секој ден: Затоа, нема ниту еден грам вишок! (РЕЦЕПТ)
Наши ѕвезди

Кејт Мидлтон го пие овој сок секој ден: Затоа, нема ниту еден грам вишок! (РЕЦЕПТ)

Еликсирот за убавина и здравје, според американските медиуми, е домашниот сок од кељ што го пие Кејт Мидлтон секое утро.…
Лекции за родителство кои можеме да ги научиме од Кејт Мидлтон: Таа има важни совети за сите нас!
Наши ѕвезди

Лекции за родителство кои можеме да ги научиме од Кејт Мидлтон: Таа има важни совети за сите нас!

Кејт Мидлтон ја отвори душата и зборуваше најискрено за родителството и нејзините деца.   Кејт Мидлтон вели дека имала среќно…
Наместо хемотерапија, одлучи да стане вегетаријанка и.. почина!
LIFESTYLE

Наместо хемотерапија, одлучи да стане вегетаријанка и.. почина!

Кејти тврди дека хемотерапијата која сигурно го спасува животот во нејзиниот случај почнало да  го „труе телото” и се свртела…
Кралицата на Меган и забрани да го носи накитот од Лејди Ди?
Celebrity

Кралицата на Меган и забрани да го носи накитот од Лејди Ди?

Откако Меган Маркл пристигна во кралското семејство, јавноста постојано шпекулира за тоа која од жените на внуците на кралицата Елизабета…
Back to top button